Casus Telefon

Casus Telefon

Casus telefon, insanların yıllardır hayalini kurduğu telefon dinlemelerinin mümkün hale gelmesini sağlamaktadır. Bu cihaz sayesinde sıradan insanlar çok rahat bir şekilde telefon dinlemesi yapabilmektedir. Böylece sadece polis ve diğer güvenlik güçleri tarafından yapıldığı bilinen telefon dinleme, bu cihaz ile birlikte isteyen herkes tarafından yapılabilmektedir. Fakat burada bilinmesi gereken temel husus, sıradan insanlar tarafından yapılan telefon takip işlemi ile polisler tarafından yapılanın farklı olmasıdır. Bunların kesinlikle birbirine karıştırılmaması gerekir.

Bilindiği gibi teknoloji insanların farklı ihtiyaçlarını karşılama adına hareket eder. Söz konusu yazılımlar da ihtiyaç üzerine geliştirilmiştir. İnsanlar bazen çocuklarını, bazen anne babalarını, bazen eşlerini, bazen de farklı bir sevdiklerini bu cihazlar sayesinde takip edebilir. Buradaki temel hedef ise kişilerin tehlikelerden uzak durması olarak açıklanabilir.

Casus Telefon Nedir?

Casus telefon ifadesi ilk algılandığında insanların aklına gelişmiş bir mobil cihaz gelmektedir. Bu cihazın telefon dinleme cihazı olduğu dahi söylenmektedir. Fakat durum öyle değildir. Bu ifade, casus yazılım yüklü olan mobil cihazlara verilen isimdir. İnsanlar, telefonlarını dinlemek ve takip etmek istedikleri kişilerin mobil cihazlarına casus program yükler ve böylece o telefon casus olur. Böylece kullanıcısına ait farklı bilgilerin elde edilmesini sağlayabilir.

Telefon takip yazılımı, insanların kullanmış oldukları mobil cihazları tam olarak kontrol altına alır ve buradan farklı bilgilerin elde edilmesini sağlar. Casus yazılım tarafından yapılan işlemlerden bazılarının şu şekilde sıralanması mümkündür:

  • Sim kart hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
  • Sosyal medya hesaplarının etkili bir şekilde takip edilmesi ve yapılan işlemlerin görülmesi
  • Telefonda yer alan galeri ve rehber gibi önemli menüleri takibi
  • Skype, Whatsapp ve Messenger gibi mobil uygulamalarla yapılan görüşmelerin takibi
  • GPS konum bulma
  • Mobil cihazın mikrofonu üzerinden ortam dinleme
  • Kameranın istenilen zaman açılması ve açıya bağlı olarak ortam izlemesi yapma
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi ve yapılan işlemlerle girilen şifrelerin görülmesi

Yukarıda yer alan özellikler, casus telefon tarafından yapılan işlemlerden bazılarıdır. Bunlar sayesinde takip edilen kişiye dair merak edilen her türlü bilginin öğrenileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir