Ortam Dinleme

Ortam Dinleme

Ortam dinleme, dünyanın en etkili istihbarat yöntemlerinden birisidir. Adından da anlaşılacağı gibi söz konusu işlem, belli bir ortamda yapılan görüşmelerin ve konuşmaların dinlemesi anlamına gelir. Bu işlem sıradan insanlar tarafından hayal bile edilmezken, şimdilerde ise yapılması mümkün hale gelmiştir. Bunun için insanların telefon dinleme programı kullanması yeterli olmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte insanların iletişim alışkanlıklarında ciddi değişimler yaşanmıştır. Söz konusu değişimler, genel anlamda olumlu olmasına karşın bunların farklı riskleri de geçen zamanda kendisini belli etmiştir. İnsanların adeta bir parçası haline gelen mobil cihazlar, gizli bir şekilde iletişim kurulmasına imkan vermektedir. Bu imkan da bazı insanlar tarafından eşlerin aldatılması ya da farklı kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Bunların engellenmesi ve öğrenilmesi için ise casus program geliştirilmiş olup son derece etkili sonuçlar vermektedir.

Ortam Dinleme Nasıl Yapılır?

Ortam dinleme yapılabilmesi için öncelikle bu işlemi yapacak olan yazılımın kurumsal bir firmadan satın alınması gerekmektedir. Bu satın alma işlemi son derece önemlidir ve burada insanların aldıkları programın lisanslı olduğuna dikkat etmesi gerekiyor. Telefon dinleme programı satın al işlemi yapıldıktan hemen sonra kurulum aşamasına geçilebilir.

Telefon takip yazılımı kurulumu yaparken, dinlenecek kişinin telefonunun Android sisteme sahip olduğunun bilinmesi gerekiyor. Bu aşamada insanların dikkat etmesi gereken farklı bir husus daha vardır. Kurulum, sadece fiziki olarak yapılabilir ve SMS ya da arama ile telefon takip programı yükleme işlemi kesinlikle yapılamaz.

Yukarıdaki adımlar geçildikten sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacak ve bu aşamadan sonra istenmesi halinde ortam dinleme yapılacaktır. Ortam dinlemenin yapılması için kişilerin panel üzerinden hedef telefona bağlanması ve buradan mikrofonu aktif hale getirmesi gerekmektedir. Bu işlem sadece birkaç saniye sürecektir. Bu aşamadan sonra ise telefonun bulunduğu ortam aktif olarak dinlenebilir. İnsanların telefona olan uzaklığına bağlı olarak algılanan seslerin kalitesi ve anlaşılırlığı değişecektir. Bu program ile ilgili bir sorun değil, kişilerin telefona olan uzaklığıyla ilgilidir. Fakat genel manada beklentileri karşılayacak bir ses kalitesinin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir