Telefon Dinleme Belirtileri

Telefon dinleme belirtileri

Telefon dinleme belirtileri, bir telefonun dinlenildiğinde ortaya çıkan bazı durumlar olarak ifade edilebilir. Bahse konu belirtiler normalde sıradan insanlar tarafından çok fazla anlaşılmaz, fakat yazımızı okuduktan sonra sıradan olarak kabul edilen insanlar dahi telefon dinleme işlemine bağlı olarak ortaya çıkan belirtileri çok rahat bir şekilde anlayabilir.

Bilindiği gibi yakın zaman önce geliştirilen telefon dinleme programı son derece başarılı sonuçlar vermekte ve hedef telefonun etkili bir şekilde dinlenmesini sağlamaktadır. Bahse konu yazılım sadece Android sistemlerde çalışmakta ve bunun haricinde farklı bir sistemde kesinlikle çalışmamaktadır. Dolayısıyla da telefon dinleniyor mu 2019 sorusunun sadece Android telefonu olan kişiler tarafından sorulması gerekir. Bunun haricindeki kişilerin böyle bir soru sormaları doğru değildir.

Telefon dinleme belirtileri hakkında bilgi vermeden önce bu yazılımın sadece fiziki olarak kurulabildiğinin bilinmesi gerekir. Yani uzaktan casus yazılım yükleme gibi bir işlem yoktur. Kurulum sadece fiziki olarak yapılabilir. Casus yazılım kurulumu 3 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilirken, bu işlemi yapmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç yoktur.

Telefonun Dinlendiği Nasıl Anlaşılır 2019?

Telefonun dinlendiği nasıl anlaşılır 2019 şeklindeki sorunun cevabı maalesef olumsuzdur. Yani telefon dinleme yazılımları kesinlikle dışarıdan fark edilmez. Bu yazılımlar kendilerini saklama ve gizleme konusunda çok başarılıdır. Buna karşın bir takım telefon dinleme belirtileri ortaya çıktığı söylenebilir. Fakat burada bahsedilecek olan belirtilerin kesin olarak ilgili yazılımı gösterdiğini söylemek çok zordur. Yani bu belirtilere farklı bir durum da neden olabilir. Bundan dolayı ilgili belirtilerin bu şekilde görülmesi daha doğru olacaktır.

Telefon dinleme belirtileri genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefonun şarjının normale göre çok daha hızlı bir şekilde bitmeye başlaması.
  • Telefon görüşmeleri sırasında çok hafif bir cızırtının oluşması.
  • Telefon aşırı kullanılmamasına karşın normale göre daha fazla ısınması.

Burada bahsedilen belirtiler, her zaman ilgili yazılımdan kaynaklanmaz. Fakat bu noktada içinizin rahat etmesini istiyorsanız telefonunuza format atabilir ve bütün programları silebilirsiniz. Böylece telefonunuzda casus yazılım varsa onu da silmiş olacaksınız.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir