Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme cihazı nasıl yapılır

Telefon dinleme cihazı nasıl yapılır sorusunu duyanlar, bu işlem için ciddi bir teknik bilgiye ihtiyaç olduğunu düşünürler. Nihayetinde dinleme cihazı yapma gibi çok önemli bir işlem söz konusudur ve bu işlemin yapılması, teknik bilgi olmadan mümkün değildir. Fakat burada bahsedilen bilgiler geçmişte kaldı. Son dönemde geliştirilen ve insanların kullanımına sunulan telefon dinleme programı, sıradan insanların dahi dinleme cihazı yapmasını mümkün hale getirdi.

Telefon dinleme, yakın zamana kadar sıradan insanlar tarafından yapılamazken, artık sıradan insanlar tarafından da yapılabilir hale gelmiştir. Bu işlemin temelinde olan yazılımlar, telefon dinleme cihazı nasıl yapılır sorusunun da cevabıdır. Bahse konu yazılımların yüklendiği telefonlar adeta bir dinleme cihazına dönüşmekte ve buradan her türlü dinleme yapılmaktadır. Evet, yanlış okumadınız. Bu işlemde farklı bir aygıt ya da cihaz kullanılmamakta ve hedef kişinin mobil cihazı dinleme aracına dönüştürülmektedir. Bu aşamadan sonra hedef telefon ortam dinleme cihazı da dahil olmak üzere farklı dinleme cihazı türleri olarak isimlendirilebilir. Telefon dinleme cihazı nasıl yapılır sorusuna bu açından bakılması çok daha doğru olacaktır.

Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Yüklenir?

Telefon dinleme cihazı nasıl yüklenir sorusuna cevap vermeden önce bu yazılım hakkında bazı bilgilerin verilmesi daha doğru olacaktır. Böylece telefon dinleme cihazı nasıl yapılır sorusunun cevabı çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır. Öncelikle casus yazılım adıyla da bilinen bu programın sadece Android sistemlere kurulduğunun unutulmaması gerekir. Farklı bir sistemde, özellikle de IOS sisteminde çalışması mümkün değildir. Bu durum, iphone takip işleminin imkansız olması demektir. Aksi yöndeki beyanların tamamen dolandırıcılara ait olduğunu sakın unutmayın.

Telefon dinleme programı satın alındıktan sonra bu yazılımı gizli bir şekilde hedef mobil cihaza yüklemek gerekir. Bu işlem sadece 3 dakikadır ve sıradan olarak kabul edilen insanlar tarafından da rahatlıkla yapılabilir. Sitemizde yer alan casus yazılım kurulumu videosundan yararlanarak, gizli bir şekilde bu işlemi yaptığınızda sistem aktif hale gelir ve gerekli dinlemeleri yapmaya başlarsınız. Bahse konu telefon dinleme cihazı nasıl yapılır sorusunun cevabı bu şekildedir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir