Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Telefon dinleme cihazı, teknolojik gelişmeler sonucunda ortaya çıkan önemli bir aygıt olarak tanımlanabilir. Fakat buradaki cihazın düşünüldüğü gibi olmadığının bilinmesi gerekiyor. Normalde bu tür cihazlar vardır ve oldukça küçük bir boyuta sahiptir. Bunlar telefonlara ya da belli noktalara gizli bir şekilde yerleştirilerek dinleme yapılır. Fakat burada bahsedilenler, sıradan insanların da kullanabilecekleri türdendir. Bundan dolayı polis ya da istihbarat servisleri tarafından kullanılanlarla karıştırılmaması gerekiyor.

Telefon dinlemesi, sıradan insanlar tarafından da yapılabilmektedir. İnsanlar, bu işlemi yapabilme adına özel yazılımlar kullanır ve bunlar sayesinde istedikleri hemen herkesi dinleyebilir. Bu programlara casus yazılım ya da benzer isimler verilmiştir. Söz konusu yazılımın yüklü olduğu telefonlara ise telefon dinleme cihazı adı verilmektedir. Dolayısıyla da burada farklı bir cihaz yoktur ve kişilerin kullanmış oldukları mobil cihazlar, birer casus telefon olmaktadır. Bundan dolayı da insanların söz konusu ayırımı iyi yapmaları gerekiyor.

Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan telefon dinleme yazılımları, insanların günlük yaşantılarının birer parçası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kişiler, bu yazılımları farklı amaçlar için kullanmakta ve yazılımlar da insanların beklentilerini rahatlıkla karşılamaktadır. Bu yazılımların kullanılarak dinleme cihazı yapılması son derece basit bir işlemdir. Fakat bunun için yazılımların satın alınması gerekiyor. Satın alma işlemi için ise mutlaka kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Farklı noktalardan alınacak yazılımlar, zaman içinde güvenlik sorunlarına neden olabilir.

Casus program satın al işlemi yapıldıktan sonra, bunların dinlenecek olan kişinin telefonuna yüklenmesi gerekiyor. Yükleme işlemi sayesinde telefon dinleme cihazı da yapılmış olacaktır. Bu işlem son derece kolaydır fakat bu noktada zorlanacağını düşünen insanlar için farklı videolu anlatımlar vardır. İnsanlar söz konusu videolu anlatımlar üzerinden kurulumu rahatlıkla yapabilir.

Telefon takip programı kurulumu hakkında bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle bu program sadece Android sistemlerde çalışır. Bundan dolayı da telefon dinleme Android dışında farklı bir sistemde yapılamaz. Bir diğer konu ise kurulum işleminin fiziki olarak erişim sağlanan cihazlarda yapılabileceğidir. Bu işlem sadece 3 dakika sürer ve uzaktan arama ya da SMS göndermeyle yapılamaz.

Telefon Dinleme Cihazı Özellikleri

Telefon dinleme cihazı yapımı ile ilgili detaylar yukarıda yer almaktadır. Bunların haricinde de farklı hususlar vardır. Fakat insanların önemli bir kısmı, bu cihazların neler yapabileceklerini merak etmektedir. İlk bakışta sadece telefon dinlemesi yaptığı anlaşılsa da yapılabilen çok sayıda farklı işlem vardır. Bu noktada bilinmesi gereken işlemlerden bazıları şunlardır:

  • Telefon dinlemesi
  • Ortam izleme
  • GPS konum bulma
  • Ortam dinleme
  • İnternet geçmişi öğrenme
  • Sosyal medya hesaplarının takibi
  • Telefon ekranını canlı olarak izleme
  • Mobil uygulamaların takibi

Yukarıda yer alan işlemler, telefon takip programları tarafından yerine getirilen görevin ne kadar etkili olduğunu adeta ispat etmektedir.

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir