Telefon Dinleme Kayıt Cihazı

Telefon dinleme kayıt cihazı

Telefon dinleme kayıt cihazı denildiği zaman, bunun sıradan insanlar tarafından kullanılamayacağına dair ciddi bir inanış vardır. Fakat teknolojinin geldiği nokta dikkate alındığında, herhangi bir teknik bilgisi olmayanlar dahi, telefon dinleme işini etkili olarak yapabilir. Üstelik bahse konu işlemin geçmişteki seçeneklerden çok daha kolay olarak gerçekleştirildiği de söylenebilir.

Bilindiği gibi günümüzde insanların önemli bir kısmı cep telefonu kullanmakta ve bu cep telefonlarının çok büyük bir kısmında da internet erişimi bulunmaktadır. İşte buradan hareketle geliştirilen telefon dinleme programı, yüklendiği mobil cihazın kontrolünü tamamen ele geçirmekte ve hedef telefondan her türlü bilgiyi etkin olarak alabilmektedir. Buna telefona gelen aramaların da dahil olduğu söylenebilir. Buradan hareket ile telefon dinleme kayıt cihazı denildiği zaman akla bu yazılımların gelmesi gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır.

Telefon Dinleme Kayıt Cihazı Nasıl Yüklenir?

Telefon dinleme kayıt cihazı yüklemek için öncelikle yukarıda bahsedilen yazılım satın alınması gerekir. Tekrar vurgulamak gerekirse burada bahsedilen telefon dinleme cihazı, kullanılan yazılımdan başkası değildir. Yazılım satın alındıktan sonra ise casus yazılım kurulumu aşamasına geçiş yapılabilir.

Kurulum son derece basittir ve sadece 3 dakika sürer. Bundan dolayı gizliliği sağlama noktasında herhangi bir zorluk yaşanmayacağı söylenebilir. Kurulumla ilgili bilinmesi gereken detaylar, sitemizde yer alan videolu anlatımdan öğrenilebilir. Telefon dinleme kayıt cihazı yüklemesi sırasında yazılım Google Play Store üzerinden değil, kendi sitesinden indirilmelidir. Daha sonra ise dışarıdan gelen yazılımların yüklenmesine ayarlar bölümünden izin verilerek, sıradan bir mobil uygulama gibi kurulum gerçekleştirilebilir.

Telefon dinleme yazılımları, sadece fiziki erişim sağlanan telefonlara kurulabilir. Bunun haricindeki yöntemlerin tamamı yalandır. Daha açık bir ifade ile telefona uzaktan casus yazılım yükleme diye bir işlem yoktur. Yani Whatsapp üzerinden ya da arama ile bu yazılım yüklenemez.

Telefon Dinleme Kayıt Cihazı Özellikleri

Telefon dinleme kayıt cihazı anlamına da gelen bu yazılımların farklı özellikleri vardır ve bunlardan bazıları; telefon dinleme, ortam dinleme, ortam izleme, Whatsapp takip, Facebook takip, GPS konum bulma ve internet geçmişini görme şeklindeki işlemlerdir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir