Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir?

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun cevabı, son derece basittir. Fakat bu sorunun cevabına geçmeden önce telefon dinleme hakkında bilgi verilmesi daha doğru olacaktır. Geçmişte sıradan insanların yapması dahi hayal edilemeyen bu işlem, artık çok rahat bir şekilde yapılabilir hale gelmiştir. Bahse konu işlem için geliştirilen telefon dinleme programı, sadece Android sistemlere sahip olan telefonlarda çalışırken, farklı bir sisteme sahip olan cihazlarda çalışmaz. Daha açık bir ifade ile bu yazılımı kullanarak iphone takip ya da dinleme yapamazsınız. Her ne kadar icloud takip ya da icloud üzerinden takip yapıldığı iddia edilse de bu da doğru değildir. Bu yöntemin kullanılması durumunda, sistem tarafından telefon sahibine bildirim gitmektedir. Dolayısıyla da buradaki bilgileri dikkate alarak dolandırıcılara karşı uyanık olmanız son derece önemlidir.

Telefon Dinleme Programı Kurulumu

Yukarıda belirtilen telefon dinleme programı nasıl yüklenir şeklindeki soruyla ilgili bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle bu işlem sadece fiziki olarak erişim sağlanan cihazlara yapılır. Yani telefon numarası üzerinden, link vererek kurulum gibi durumlar söz konusu değildir ve dolandırıcıların uydurmasıdır. Uzaktan telefon dinleme yapılamadığı gibi Android haricinde de yapılamaz. Bu hususları dikkate alarak lisanslı bir casus yazılım satın almanız gerekir. Bu yazılımın kurulumu sadece 3 dakika sürer ve son derece kolaydır.

Öncelikle casus yazılım kurulumu gizli olarak yapılmalıdır. Bunun için ilk olarak hedef telefon gizlice ele geçirilir. Daha sonra ise söz konusu telefona bu yazılım indirilir. İndirme işlemin gizli sekme üzerinden yapılması, geride iz bırakılmaması adına çok önemlidir. İnen aplikasyon normal bir uygulama gibi kurulabilir, fakat bazı ayarların yapılması gerekir. Sitemizde yer alan videolu anlatım sayesinde bu hususlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu aşamadan sonra kurulum kısa sürede tamamlanacaktır.

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun cevabı genel olarak bu şekildedir. Kurulumdan sonra yazılım üzerinden istenen işlemler yapılabilir. Bunlardan bazıları; telefon dinleme, Whatsapp takip, ortam dinleme, internet geçmişi görme, Facebook takip ve benzerleri şeklindeki işlemlerdir.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir