Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon Dinleme Yazılımları

Telefon dinleme yazılımları sayesinde insanlar, sevdiklerini anlık olarak izleme ve dinleme imkanı yakalamaktadır. Bu imkan ise genellikle onların farklı tehlikelerden uzak durması için kullanılmaktadır. Öyle ki, bu işlem özellikle çocukların geleceklerini olumlu yönde etkilemekte ve tahmin edilenden çok daha önemli bir etki yapmaktadır.

Telefon dinlemesi, sıradan insanlar tarafından bu yazılımlar sayesinde yapılabilmektedir. Bir süre önce kullanılmaya başlanmasına rağmen, kişilerin ilgisinin oldukça fazla olduğu söylenebilir. Aileler, çocuklarının dışarıda kimler iletişim halinde olduğunu ve neler konuştuğunu bu sayede çok rahat bir şekilde öğrenme imkanı yakalamaktadır. Bunun dışında ise farklı amaçlar için de bu yazılımlar yoğun olarak kullanılmaktadır.

Telefon Dinleme Yazılımları Nasıl Çalışır?

Telefon dinleme yazılımları, farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Klasik anlamda polis ve istihbarat servisleri tarafından yapılan dinlemeler gibi dışarıdan olaya müdahil olmaz ve içeriden bütün işlemleri yapar. Bundan dolayı da dinleme yapacak olan kişiler, casus yazılım alarak bunu dinlemek istedikleri kişilerin mobil cihazlarına yüklemelidir. Bu işlem sadece 3 dakika sürer ve gizli bir şekilde yapılması, insanların beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Telefon dinleme programı kurulumu yapabilmek için hedef telefonla 3 dakika baş başa kalınması gerekiyor. Bu süre içerisinde öncelikle telefonun ayarlar kısmına giderek buradan dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin verilmelidir. Daha sonra ise yine aynı bölümden bu defa da Google Protect taramasının kapatılması gerekiyor. Bu işlemler, telefon markasına ve işletim sistemi sürümüne göre farklı şekillerde de yapılabilir. Bundan dolayı telefon dinleme yazılımları yüklenmesi için hazırlanan videoların izlenmesi yararlı olacaktır.

Bilinmesi gereken hususlardan bir diğeri ise bu yazılımların sadece fiziki olarak kurulmasıdır. Fiziki olmayan yöntemlerle uzaktan bir kurulum yapılması mümkün değildir. Bu durum dikkate alındığında insanların sadece yakınında bulunan kişileri ve sevdiklerini dinleyebileceği sonucu çıkacaktır.

Telefon dinlemesi, kurulumdan hemen sonra yapılabilir. Üstelik bu aşamaya kadar sorunsuz bir şekilde gelinmiş ise yapılan dinlemelerin polis tarafından yapılandan çok daha etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Örnek vermek gerekirse kriptolu bir haberleşme uygulaması olan Whatsapp, polis tarafından dinlenemez. Fakat burada bahsedilen yazılım tarafından burada yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin tamamı dinlenebilir. Bütün bu işlemler, panel üzerinden yapılır ve bunun kullanımı da çok kolaydır.

Telefon Dinleme Yazılımları Legal Mi? İllegal Mi?

Telefon dinleme yazılımları ile ilgili merak edilen konulardan bir tanesi de bunların legal mi yoksa illegal mi olduklarıdır. Öncelikle burada bahsedilen hususlar dikkate alındığında, casus program adıyla da bilinen yazılımın tamamen iyi niyetli amaçlar için geliştirildiği görülecektir. Bunun haricinde ise bilinmesi gereken bir diğer husus, sorumluluk tamamen kullanıcılara aittir. Kötü niyetli bir kullanım durumunda insanların karşılaşacakları makam, adli merciler olabilir. Bundan dolayı da kötü niyetli kullanımlardan kaçınılmalıdır.

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir