Telefon Görüşmesi Dinleme

Telefon görüşmesi dinleme

Telefon görüşmesi dinleme, geçmişte yapılabilen bir işlem değilken, günümüzdeki teknoloji sayesinde son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bahse konu işlem için herhangi bir teknik bilgiye dahi ihtiyaç yoktur ve insanlar zorlanmadan bu işlemi kullanabilir. Bunun için yapılması gereken tek işlem, lisanslı bir telefon dinleme programı satın almaktan başka bir şey değildir. Bu yazılım sayesinde istenen her türlü işlem son derece rahat ve kolay bir şekilde yapılabilir.

Bilindiği gibi geçmişte telefon görüşmeleri daha sınırlı iken, günümüzde ise bunlar son derece yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı uzaktan telefon dinleme işlemi üzerinden elde edilen bilgiler son derece kapsamlıdır ve insanların beklentilerini fazlasıyla karşılar. Sıradan bir insanın dahi yapabileceği telefon görüşmesi dinleme sayesinde çocukların arkadaş çevresini öğrenme, yaşlıların dolandırılmasını engelleme, eşlerin ya da sevgililerin sadakatini ölçme gibi bir takım bilgilerin öğrenilmesi mümkündür. Fakat bunların yapılabilmesi için ilgili yazılımın lisanslı olması gerektiği unutulmamalıdır. Aksi durumda telefon görüşmesi dinleme işlemi yapılamayacaktır. Bunun haricinde bazı dolandırıcılar programsız telefon dinleme gibi bir işlemin olduğunu iddia etmektedir ki, bu da gerçek değildir. Böyle bir işlem yoktur ve cep telefonu dinleme yöntemleri mutlak surette burada bahsedilen yazılım ile yapılmalıdır.

Telefon Görüşmesi Dinleme Nasıl Yapılır?

Telefon görüşmesi dinleme için öncelikle bahsedilen yazılımın satın alınması gerekir. Telefon dinleme programı ücretsiz olarak kullanılamaz. Ücretsiz olan tek seçenek deneme sürümüdür ve bunun da süresi 24 saat ile sınırlıdır. Bunun haricinde ücretsiz telefon dinleme programı indir şeklinde bir işlem olmadığının bilinmesi ve ona göre hareket edilmesi gerekir.

Telefon dinleme yazılımları sadece Android sistemlere sahip olan cihazlarda çalışır. Bu yazılımların kurulumu ise fiziki olarak erişim sağlanan telefonlara yapılabilir. Bunun haricindekilere böyle bir yazılım yüklenmesi söz konusu değildir. Daha açık bir ifade ile uzaktan casus program yükleme gibi bir işlem yoktur.

Yazılım yüklendikten sonra otomatik olarak aktif olur ve panel üzerinden telefon dinlemelerini yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sistem bütün görüşmeleri otomatik olarak kayıt altına aldığı için eski telefon görüşmelerini dinleme de yapabilirsiniz.

5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir