Telefon Takip

Telefon Takip

Telefon takip, mobil cihazlar üzerinden yapılan her türlü işlemin anlık olarak izlenmesi olarak tanımlanabilir. Bu işlemler oldukça kapsamlıdır ve insanların beklentilerinin de üzerindedir. Öyle ki, bazı kişiler yapılacak işlemleri duydukları zaman yok artık şeklinde tepki dahi vermiştir. Daha farklı bir ifade ile casus program tarafından yapılan işlemlerden bazıları, polis tarafından yapılamamaktadır. Bu ifade ile söz konusu işlemlerin ne kadar önemli olduğu, çok daha net bir şekilde anlaşılacaktır.

Telefon takip programları, değişen toplum yapısı ve farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunların giderilmesi için geliştirilen yazılımlardır. Bunlar sayesinde insanların önemli ihtiyaçları giderilmektedir. Bu ihtiyaçların önemli bir kısmı çocukların arkadaş çevresinin kontrolü ile ilgili iken daha farklı amaçlar için de bu yazılımlar kullanılmaktadır.

Telefon Takip Nasıl Yapılır?

Telefon takip denildiği zaman insanların aklına ilk olarak dinleme gelmektedir. Telefon dinlemesi de bu işlemin kapsamında olmasına karşın bunun dışında da farklı işlemler vardır. Bütün bunlar ise telefon takip programı ile yapılmaktadır. Buna bağlı olarak bu işlemi yapmak isteyen kişilerin öncelikle söz konusu yazılımı edinmesi gerekiyor. Daha sonra ise bunun uygun bir şekilde izlenmek istenen kişinin mobil cihazına yüklenmesi gerekmektedir. Casus yazılımı kurulumu, sadece 3 dakika sürmektedir ve zor bir işlem değildir. Buna bağlı olarak akıllı telefon kullanmayı bilen hemen herkes, bu işlemi rahatlıkla yapabilir.

Telefon takip yapabilmek için kurulum tamamlandıktan sonra manuel bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Panel adı verilen ve farklı bir mobil cihaz üzerinde yer alan uygulama sayesinde izlenen telefon tam anlamıyla kontrol edilebilir. Bu kontroller, farklı işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Söz konusu işlemlerden bazılarının şu şekilde sıralanması mümkündür:

  • Sim kart ve telefonda bulunan mobil uygulamalar üzerinden yapılan yazılı, sesli ve görüntülü konuşmaların dinlenmesi ve izlenmesi
  • Mobil uygulamalardan yapılan işlemlerin tamamının takibi
  • Sosyal medya hesaplarının takibi
  • GPS konum bulma
  • Telefon kapalıyken panel üzerinden bağlantı kurularak mikrofonun açılması ve ortam dinleme
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
  • Telefondan girilen bütün internet sitelerini görme
  • Mobil cihaza girilen şifrelerin öğrenilmesi
  • Galeri ve rehber takibi

Yukarıda yer alan işlemler, telefon takip ifadesinin daha net bir şekilde anlaşılması adına önemlidir. Bu işlemlere bağlı olarak telefon dinlemesi ifadesi yetersiz kalmakta ve bundan dolayı bu şekilde bir adlandırma yoluna gidilmektedir.

Telefon Takip Programı Fiyatları

Yukarıda yer alan işlemler, bu yazılımlara olan ilgiyi arttırmış durumdadır. Sıradan insanların telefon dinleme noktasında farklı ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılayan bu yazılımlar, farklı fiyatlardan satılmaktadır. Telefon takip programı fiyatları, kullanılacak olan yazılıma ve bunun ne kadar süreyle kullanılacağına göre değişmektedir. Bazı yazılımlar pahalı iken bazıları ise nispeten daha ucuz olarak satılmaktadır.

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir