Yazılım Özellikleri

Yazılım Özellikleri

Yazılım özellikleri detaylı olarak incelendiğinde insanların beklentisini çok rahat bir şekilde karşılayacağı net bir şekilde görülecektir. Telefon dinleme programları yakın bir zamanda insanların kullanımına sunulmuş olup özellikleri ile dikkat çekmektedir. Uzun süre telefon dinlemesi nasıl anlaşılır tartışmasını yapan insanlar, artık bu yazılımlar sayesinde telefon dinlemek istediklerinde bunu gerçekleştirebilecektir. Ayrıca söz konusu işlem son derece kolay olup sıradan insanlar zorlanmadan bunu yapabilir. Böylece insanların farklı ihtiyaçlarını rahatlıkla gidereceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon dinleme programı, farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Bazı kişiler çok ciddi bir ihtiyaç için söz konusu yazılımlara başvururken, bazıları ise sadece merak ettikleri ve bu işlemin nasıl yapıldığını görmek için telefon takip yazılımı kullanmaktadır. Fakat genel olarak çocukların arkadaş çevrelerinin kontrol edilmesi, yaşlı anne babaların takibi, işverenlerin personellerini takip etmesi ve aldatılma şüphesi yaşanması durumunda kullanılmaktadır. Yazılım özellikleri, burada bahsedilen durumların tamamını etkin bir şekilde karşılama gücüne sahiptir.

Yazılım Özellikleri Nelerdir?

Telefon dinleme yazılımları, sahip oldukları özellikler ile dikkat çekmektedir. Bu özellikleri iki ayrı sınıfa ayırmak mümkündür. Bunlardan ilki yazılımın teknik yapısı, diğeri ise yapabildiği işlemlerdir. Yazılımın teknik yapısı incelendiğinde farklı hususlar olduğu görülecektir. Söz konusu hususların başında veri aktarım hızı gelir. Bu hız, telefon dinleme programı için anlık dinleme ve izleme yapabilme noktasında devreye girer. Hız, ne kadar yüksek olursa buradaki işlemler de o kadar başarılı olur.

Telefon takip yazılımı özellikleri arasındaki bir diğer husus ise gizliliktir. Yazılım özellikleri arasında yer alan bu husus, insanların fark ettirmeden istedikleri kişileri rahatlıkla dinlemesini sağlar. Bunların haricinde ise program tarafından yapılabilen işlemler şu şekildedir:

  • Sim kart hattı üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin dinlenmesi, izlenmesi ve kaydedilmesi
  • Whatsapp, Skype ve benzer mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin etkili bir şekilde takip edilmesi
  • Facebook takip
  • Mail, rehber, galeri, takvim ve not defteri takibi
  • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
  • GPS konum bulma
  • Ortam dinleme
  • Ortam izleme
  • SMS mesaj takip

https://telefondinlemecihazlari.net üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir